6 polecanych szkół jogi w Polsce

Pozycja jogi

Fenomen jogi w Polsce rośnie, a to oznacza, że powstaje coraz więcej miejsc, w których można zgłębiać tajniki asan. Wybierając odpowiednią szkołę jogi, należy kierować się nie tylko lokalizacją, ale też ofertą, dodatkowymi warsztatami, doświadczoną kadrą i opiniami innych. Poniżej przedstawiamy polecane szkoły jogi w Polsce.

Adi Shakti Warszawa

Adi Shakti to szkoła jogi znajdująca się w Warszawie przy ul. Bruna 11. Jest ona prowadzona przez doświadczoną nauczycielkę – Basię Baczkurę. W szkole codziennie odbywają się zajęcia i warsztaty dotyczące różnych tematyk. Możliwe są również sesje indywidualne lub treningi dla biznesu. W szkole realizowana jest kundalini yoga, która poprawia wydolność organizmu, usprawnia pracę umysłu i uodparnia na stres.

Astanga Yoga Studio Warszawa

Astanga Yoga Studio zlokalizowana jest przy ul. Gałczyńskiego 4 w Warszawie. W ofercie znaleźć można zajęcia z ashtangi, jogi rozciągającej i księżycowej, aerial jogi, aerial dance czy akrobatyki. Realizowane są także sesje indywidualne. W szkole regularnie odbywają się kursy i warsztaty, między innymi dla początkujących lub nauczycielskie.

Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej Gliwice

Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej znajduje się w Gliwicach przy ul. Dolnej Wsi 35. Zajęcia odbywają się każdego dnia i są prowadzone przez doświadczonych i certyfikowanych nauczycieli. W szkole realizowane są również warsztaty, np. z pozycji balansowych czy z anatomii jogi. Podczas wakacji istnieje możliwość skorzystania z wyjazdów, podczas których zajęcia jogi połączone są z medytacją oraz zdrową dietą lub skoncentrowane są na oczyszczaniu duszy i ciała.

Pracownia Jogi Agnieszki i Macieja Wielobobów Kraków

Pracownia Jogi Agnieszki i Macieja Wielobobów prowadzi zajęcia w kilku miejscach w Krakowie: przy ul. Grzegórzeckiej 12/8a, w Klubie Jędruś na os. Centrum A nr 6A i w Klubie 303 na os. Dywizjonu 303 paw. 1. Lekcje odbywają się z doświadczonymi nauczycielami jogi, niektórzy z nich są również szefami kursów nauczycielskich. W szkole realizowane są zajęcia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Mogą z nich korzystać również kobiety w ciąży, zgodnie z poziomem umiejętności.

Studio Namaste Yoga Poznań

Studio Namaste Yoga znajduje się w Poznaniu przy ul. Kordeckiego 12. Proponowane przez szkołę zajęcia koncentrują się wokół jogi dynamicznej. Organizowane są lekcje z zakresu ashtangi, airyogi, vinyasy, yin yogi, a nawet tai-chi. W szkole prowadzone są również ćwiczenia na zdrowy kręgosłup i kursy będące wstępem do jogi.

Joga Życia Katowice

Szkoła Joga życia zlokalizowana jest przy ul. Francuskiej 12 w Katowicach (budynek starej Biblioteki Śląskiej). Zajęcia odbywają się w szkole regularnie, mogą być one indywidualne lub grupowe. W ofercie szkoły znajduje się joga dla kobiet w ciąży, dla mam z dziećmi, dla seniorów, joga zdrowotna, joga regeneracyjna czy joga ogólna. Realizowane są również kursy dla początkujących, które zaczynają się na początku każdego miesiąca. Na zajęcia dołączyć można w dowolnym momencie, konieczne jest jednak dopasowanie do stopnia zaawansowania.

One response on “6 polecanych szkół jogi w Polsce

  1. Paula123

    Miło widzieć, że na Śląsku też jest kilka ciekawych miejsc. Ja uczęszczam na zajęcia do Bytomia, ale może faktycznie spróbuję czegoś w Katowicach. Jeśli zajęcia faktycznie będą indywidualne, to muszę sprawdzić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *